Pomysły na garderobę w sypialni

Codziennie rano denerwujesz się, bo nie możesz znaleźć ulubionej spódnicy? Marzy Ci się kąt, w którym każda rzecz ma swoje miejsce? Zaaranżuj część sypialni na swoją wymarzoną garderobę.

 

gardd

 

 

Aranżacja sypialni daje szerokie pole do popisu. Zwłaszcza, jeśli planujesz urządzić w niej garderobę. Marzy Ci się nowoczesny styl? Nic prostszego! W tym przypadku, wystrój powinien być prosty oraz minimalistyczny. Sypialnia przede wszystkim powinna być wygodna i spełniać najważniejsze potrzeby – spanie. Wystrzegaj się zimnych barw. W końcu ma to być Twój przytulny kąt, w którym odpoczywasz. Najmodniejsza jest biel, czerń oraz odcienie szarości. Odpowiednio dobrane, podkreślą każdy kąt Twojego wnętrza. Pamiętaj o przemyślanej aranżacji. Pomieszczenie ma być ładne i wygodne, ale przede wszystkim, funkcjonalne.

 

gardddd

 

 

Jeśli masz duże mieszkanie lub dom, miejsce na garderobę może zostać zrobione zamiast dodatkowej łazienki. Dzięki temu, może znaleźć się w niej pralka. Pozwoli Ci to uzyskać więcej miejsca w łazience lub w schowku. Wygodne będą również przesuwane drzwi, które zamontujesz od strony przedpokoju oraz sypialni. Będzie można do niej wejść z każdej strony. Sypialnia z tak odgrodzoną garderobą pozwala na uporządkowanie przestrzeni. Nie musisz wstawiać więcej szaf, żeby pomieścić wszystkie swoje ubrania. Zależy Ci na posiadaniu przy sypialni zarówno garderoby i łazienki? Połączenie dwóch ostatnich, jest rzadko spotykanym rozwiązaniem. Jednak, wbrew pozorom, spełnia wiele praktycznych funkcji. W końcu to w łazience się przebierasz i przygotowujesz do wyjścia. Warto mieć pod ręką potrzebne akcesoria i dodatki. Problemem jest nadmiar drzwi, które prowadzą do kilku pomieszczeń. Może to zakłócać wizualny spokój w sypialni, w której powinieneś wystrzegać się nadmiaru rzeczy, które mogą rozpraszać wzrok i Twój sen. Zadbaj o to, żeby były ładne i starannie dobrane. Dopasowane do koloru ścian, sprawią wrażenie, jakby ich nie było. To rozwiązanie, najlepiej sprawdza się w odcieniach bieli.

 

grar

 

 

Jesteś właścicielem małego wnętrza, a garderoba jest Twoim marzeniem? Nie rezygnuj z niej. Możesz zdecydować się na ściankę działową. Twój portfel również na tym nie straci, ponieważ nie trzeba jej przebudowywać ani wzywać ekipy remontowej. Po prostu przedziel swoją sypialnię, specjalną szafą z przegródkami oraz wieszakami, która imituje osobne pomieszczenie. Ze względu na jej wielkość, nie posiada drzwi. Jeśli chcesz, żeby Twoje ubrania nie leżały na widoku, wystarczy założyć elegancką zasłonkę. Taka szafa powstaje z połączenia szafy o normalnej głębokości oraz z płytkiej. Z łatwością można ją dostosować do potrzeb oraz wyglądu reszty wnętrza. 

 

 

Zaloguj się, by skomentować