Dodatki, które odmienią każdą sypialnię

Stara sypialnia już dawno przestała Ci się podobać. Marzysz o odrobinie nowoczesności, ale nie wiesz jak ją przemycić? Podpowiemy Ci, jakie dodatki ożywią Twoje wnętrze, a sen stanie się znacznie przyjemniejszy.

 

W Twojej sypialni nadal stoją stare meble, które spędzają Ci sen z powiek. Niby są funkcjonalne, ale coś w nich nie gra. Codziennie budzisz się i pierwszą myślą jest „czas coś zmienić”. Tylko co? Jak się do tego zabrać? Nic prostszego. Pomoże Ci w tym zmiana dodatków. W końcu, w swojej wymarzonej sypialni, powinieneś czuć się komfortowo i przytulnie.

 

hotel 601327 1280

 

 

Jednym z pierwszych elementów, które idą w odstawkę, są mocno zużyte meble. Albo te staromodne. Vintage jest na czasie, ale nie wtedy, kiedy wszystko się z niego pruje. Obecnie modne są łóżka, które posiadają nie tylko fantastyczny design, ale także są funkcjonalne. Są wygodne, posiadają dodatkowe zagłówki oraz regulowane stelaże. Bardzo ważne są elementy, które podkreślą funkcję łóżka, które niekiedy może być również kanapą, na której przyjmujesz gości. Należy wtedy pamiętać o blatach, skrytkach, gustownie umocowanych półkach oraz oświetleniu, które pozwoli, po nocach, czytać ulubione książki. W końcu łóżko, a także kanapa na służyć takim przyjemnościom jak popołudniowa kawa z szarlotką czy oglądanie ulubionego filmu. Dobrze wiesz, że z perspektywy łóżka, każdy film zyskuje na wartości.

 

bedroom 416063 1280

 

Już wiesz jakie łóżko pozwoli Ci na codzienne wysypianie się? Nie zapomnij też zadbać o jakość zagłówka. Posiadają różną wielkość oraz wykończenie, dlatego dobierz takie, które najlepiej sprosta Twoim wymaganiom. Ich zadaniem jest podeprzeć Twoje plecy, na przykład, podczas pracy. Niektóre zawierają schowki, na najpotrzebniejsze akcesoria. Panele zagłówka najczęściej są tapicerowane, szklane, metalowe albo drewniane. Istotnym elementem łóżka, stały się również stoliki nocne, na których trzymasz ulubione czasopisma, a codziennie rano, budzi Cię budzik. To ostatnie Cię nie przekonuje? Jednak nadal stolik nocny wydaje się przydatny. Najlepiej żeby był ruchomy i z wysuwanym blatem. Dzięki temu, może posłużyć Ci jako stolik pod laptop lub na poranne śniadanie, które twoje ukochana osoba zaserwuje Ci do łóżka. W wygodnym łóżku, pachnąca arabica, nabierze całkiem nowego, lepszego smaku. 

Zaloguj się, by skomentować