Jak przygotować wnętrze na sylwestrową noc?

Ostatnia noc roku już jutro, a Ty wciąż nie wiesz, jak powinny prezentować się Twoje dekoracje? Nie martw się ponieważ pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązania. Twoje wnętrze zacznie lśnić, a goście będą zachwyceni!

 

 

Przed Tobą mnóstwo zabawy i sylwestrowego szaleństwa. W końcu taka noc zdarza się tylko raz w roku! Dbasz o odpowiedni makijaż i sukienkę, Twój partner już ma przygotowaną marynarkę, która podkreśli jego styl. Nie zapominaj jednak, że Twoje wnętrze jest równie ważne, zwłaszcza jeśli planujesz wizytę gości. Zadbaj aby dekoracje podkreśliły magiczny charakter tej ostatniej nocy, w trakcie której przywitasz nowy rok i wybrzmią pierwsze postanowienia. Wciąż wokół siebie masz świąteczne dekoracje? Wykorzystaj je! O Świętach tak szybko się nie zapomina, dlatego tym bardziej możesz jeszcze przez długi czas cieszyć się choinką i błyszczącymi bombkami. Świąteczne akcesoria to również doskonała baza do zabawy dodatkami, które zagoszczą w Twoim sylwestrowym wnętrzu. Nie bój się zaszaleć.sylww

 

 

Przygotowanie menu masz już dawno za sobą? W lodówce chłodzi się szampan, przekąski prawie gotowe. Nie zapominaj o muzyce, która od początku nastroi do dobrej zabawy. Najlepiej, jeśli będzie puszczona cały czas i słyszalna tuż po wejściu do domu. W końcu Twoi goście muszą czuć się zachęceni do świętowania. Nie bój się, nie proponujemy Ci drastycznej metamorfozy wnętrza. Wystarczy parę dodatków, a efekt okaże się tym wymarzonym.

 

christmas 583369 1280

 

 

Najważniejszy jest kolor. Zastanów się, czy Twoja zabawa sylwestrowa ma być kolorowa czy może utrzymana będzie w konkretnej stylistyce i klimacie. Jeśli planujesz eksplozję barw, szalej z nimi i łącz, jak tylko masz na to ochotę. Nie bój się odrobiny kiczu. Jest on tak samo dozwolony, jak podczas dekoracji świątecznego wnętrza. Dlatego kolory możesz dopasować do wystroju choinki i Bożonarodzeniowych dekoracji. Całość będzie bardzo klasyczna i spójna. To z pewnością rozwiązanie proste i spodoba się każdemu, kto nie lubi szaleństwa. Aby sylwestrowe wnętrze sprzyjało zabawie, postaw na mnóstwo cekinów, brokatu i wszelkich błyszczących dodatków. W tym sezonie bardzo modne stały się złote i srebrne dekoracje. Jeśli wolisz postawić na coś mniej błyszczącego, zdecyduj się na nasycone kolory. Pomieszczenie stanie się znacznie bardziej wyraziste i nie będzie potrzebowało zbyt wielu dodatków. Bardzo ważne jest, jak ustawisz oświetlenie. W tę noc sprzyjać będzie romantyczna aura, która nada wyrafinowanego stylu. Wokół możesz poustawiać pięknie pachnące świece, które dodatkowo podkreślą atmosferę. 

 

dining room 1158266 1280

Zaloguj się, by skomentować