Designerskie trendy, które podbiją rok 2017

Jeszcze nie tak dawno rozpoczął się nowy rok, a w świecie designu ciągle wrze. Co będzie modne w tym roku? Jak zaaranżować akcesoria, które mają odmienić wygląd Twojego wnętrza? Poznaj nasze zestawienie trzech najciekawszych trendów w designie, które będą wieść aranżacyjny prym w 2017 roku.

 

Nie tylko moda oraz trendy urodowe posiadają swoje zestawienia, które podbiją świat podczas najbliższych dwunastu miesięcy. Również świat designu obserwuje środowisko i skrzętnie notuje, co sprawi, że Twoje wnętrze stanie się stylowe i zgodne z najnowszymi trendami. Jak w takim razie powinno wyglądać Twoje wnętrze?

 

561255c58a665 R 44540 01

 

  • Marmur, to murowany hit, który sprawi, że Twoje „cztery kąty” zyskają na klasie i elegancji. Już poprzedni rok mocno podkreślał walory tego sposobu aranżacji ścian oraz dodatków, jednak to właśnie rok 2017 będzie należał do prekursorów mody na marmur. Zwłaszcza, że faktura zdobi również tak nietypowe miejsca, jak nawet ubrania czy wzór na paznokciach. Nie może go więc zabraknąć w domu, który w końcu jest Twoją wizytówką. Jeśli chcesz, aby Twoje wnętrze sprawiało absolutnie oszałamiające wrażenie, postaw na marmurowe tapety.

7747647914 a89720809a

 

  • Nie masz szans na posiadanie własnego ogrodu? W takim razie postaw na jego wersję mini. Wydaje Ci się, że również nie masz na to miejsca? Od czego są ściany! To część domu, która zazwyczaj stoi niezagospodarowana, bo nie wiadomo co z nią zrobić. Jak się okazuje, jest to doskonała baza do szaleństwa. Rok 2016 mocno stawiał na sukulenty. Jednak tym razem, podczas aranżacji mini-ogrodu, postaw na tradycyjne paprotki oraz wszelkie pnącza, które ozdobią Twoje wnętrze. Wystarczy, ze umieścisz je w stylowych doniczkach, które zawisną na Twojej ścianie w miejscu, które wyjątkowo chciałbyś podkreślić. W końcu natura sprzyja relaksowi, dlatego zadbaj by odpoczynek Cię nie ominął. Z pewnością pomoże Ci w tym mnogość zieleni. Aby rośliny pięknie się prezentowały, przydadzą się również bardzo modne palety lub wiklinowe koszyki.

5493878407 84a7e406ff o

  • Hygge jest teraz wszędzie. Hygge powinno być Twoje samopoczucie, Twoja garderoba, ale także Twoje wnętrze. Nie bój się, nie wymaga on tak wiele jak Ci się wydaje. Wystarczy, że pomieszczenie, które aranżujesz będzie minimalistyczne i nienachalne. Całość musi spełniać nie tylko walory estetyczne, ale także użytkowe, aby żyło Ci się przyjemniej. Aby hygge nabrało mocy, zdecyduj się na dodatki wykonane z naturalnych materiałów oraz przytulne tkaniny, które Cię otulą. Nie zapominaj także o ciepłej drewniane podłodze, po której przyjemnie będzie chodzić się boso.

Zaloguj się, by skomentować