Jak zaaranżować filmowe akcesoria we wnętrzu?

Każdy z nas ma swoich ulubieńców wśród gwiazd kina. Szczególnym uwielbieniem cieszą się postaci kultowe i takie, które są wyznacznikiem swoich czasów. Marilyn Monroe czy Audrey Hepburn stały się ikonami, których wizerunki zdobią coraz więcej dodatków do wnętrza. Jak wykorzystać takie akcesoria, aby wnętrze wciąż prezentowało się stylowo i nowocześnie?

christmas 2577748 1280

Miłośników kina nigdy nie zabraknie. Wprost przeciwnie – jest ich coraz więcej. Nie tylko rośnie ilość informacji dotycząca gwiazd kina, ale także gadżetów z nimi związanych. Praktycznie każda saga typu „Harry Potter”, „Władca Pierścieni” czy „Gwiezdne Wojny” ma swoje akcesoria, które pozwalają fanom na zbliżenie się nieco do swoich ulubionych postaci. W końcu, gdy jesteś fanem Frodo Bagginsa, nic nie sprawia takiej przyjemności, jak możliwość wtulenia się w poduszkę z jego podobizną. W tym przypadku to właśnie najmłodsi oraz nastolatkowie są grupą, która najczęściej decyduje się na tego typu gadżety. Nie jesteś Jednak również dorośli uwielbiają dodatki z motywem filmowym, jednak w nieco bardziej minimalistycznej formie. Jakie sprawdzą się u Ciebie?

slide 252098 1280

Filmowe akcesoria już od dawna cieszą się swoją popularnością. Producenci zdają sobie sprawę, jak bardzo lubimy się utożsamiać i inspirować postaciami z filmów. Nie da się ukryć, że jednym z najczęściej wybieranych motywów do kobiecych wnętrz jest właśnie Marilyn Monroe oraz Audrey Hepburn. Obie były piękne, eleganckie i doskonale wyglądały. Do dziś jest to marzenie niejednego mężczyzny i inspiracja dla niejednej kobiety. Ich podobizny najczęściej znajdują się na plakatach lub obrazach, które pięknie wyeksponują kolor Twoich ścian. Zwłaszcza, jeśli powiesisz je w miejscu, które jest punktem kulminacyjnym Twojego wnętrza. Zwłaszcza, że w tym przypadku plakaty najczęściej przedstawiamy są w kolorach czarno – białych. To właśnie dlatego wizerunki pięknie prezentują się w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrza, w których nie ma zbyt wielu kolorów. Jeśli jednak posiadasz jedną barwną ścianę, może stać się ona doskonałym tłem dla tak delikatnego portretu.

flintlock pistol 1418080 1280

Nie tylko portrety pięknie nadadzą wyszukanego smaku Twojemu wnętrzu. Postacie filmowe często pojawiają się na figurkach, które mogą być akompaniamentem dla Twoich zapachowych świec, ale także na poduszkach czy pościeli. Z pewnością jest to rozwiązanie dla zapalonych miłośników. Pamiętaj, że dekorując wnętrze takimi wyrazistymi akcesoriami, żadne inne dodatki nie są Ci potrzebne. W tym przypadku łatwo popaść w przesadę, a przecież całość powinna wyglądać z klasą i ze smakiem.

Zaloguj się, by skomentować