piątek, 06 marzec 2015 10:22

Aranżacja Łazienki

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Łazienka to miejsce, w którym trzeba dokładnie przemyśleć każdy szczegół. Podstawą przy urządzaniu jej wnętrza jest bezpieczeństwo i funkcjonalność. Często na małej powierzchni musimy zmieścić wiele przedmiotów tj. umywalka, wanna bądź kabina prysznicowa, pralka oraz wiele innych urządzeń sanitarnych. Mądrze zaaranżowana łazienka znacznie wypływa na wygodę jej użytkowania. 

Pierwszym na co musimy zwrócić uwagę to rozkład pomieszczenia, jego rozmiar, wymiary oraz rozmieszczenie pionu kanalizacyjnego. Dopiero po dogłębnej analizie pomieszczenia możemy zabrać się za planowanie przestrzeni. Oczywiście przy większym budżecie możemy pomyśleć o przesunięciu ścian czy przebudowie instalacji wodociągowo-kanalizacyjnej. A jak niewielkim kosztem zmienić łazienkę? 


Kto z nas nie marzy o dużej, przestrzennej łazience? Niestety, nie każdy ma taką możliwość. Na szczęście, możesz użyć paru prostych trików, dzięki którym optycznie powiększysz łazienkę. Wykafelkuj pomieszczenie do poziomu sufitu. Dzięki temu zabiegowi łazienka będzie wyglądała na większą. Dodatkowo postaw na jasny kolor kafelek, efekt „WOW” gwarantowany. Zainwestuj w duże lustra, to nie tylko dobry sposób na poprawienie wyglądu całego pomieszczenia, duże lustro może w znacznym stopniu powiększyć Twoje pomieszczenie. Dodaj do niego ramkę ze zdobieniami. Twoje wnętrze zyska nie tylko na przestrzeni, pomieszczenie nabierze nowoczesnego charakteru.

Przy urządzaniu wnętrza powinieneś zwrócić uwagę na jego funkcjonalność. Na rynku znajdziemy szereg rozwiązań ułatwiających nam życie. Popularne ostatnio podwieszane urządzenia sanitarne, potrafią w dużym stopniu przyczynić się do utrzymania czystości oraz pozwalają zaoszczędzić trochę przestrzeni. W sklepach z meblami znajdziemy podwieszane meble do kompletu. Oczywiście, to nie jedyne rozwiązanie dostępne na rynku. Jeżeli chcesz zaoszczędzić jak najwięcej miejsca, pomyśl nad meblami na wymiar. Odpowiednio wybrana firma, pomoże Ci stworzyć najlepsze rozwiązanie dla Twojego wnętrza. 

Czytany 16466 razy Ostatnio zmieniany sobota, 03 październik 2015 22:18
Zaloguj się, by skomentować