Szczypta inspiracji, które odmienią Twoje wnętrze

Aranżacja ścian, nie bez powodu wzbudza wiele dyskusji. Nikt nie chce, aby jego dom wyglądał na nudny, ani przesadnie pstrokaty. Ściany mogą być bazą dla całego wnętrza, lub elementem dekoracyjnym, który podbije barwę całego pomieszczenia. A czego pragną Twoje ściany?


         Remont w trakcie, a Ty nadal nie wiesz jak powinny wyglądać Twoje ściany? Zastanów się, czego pragniesz Ty oraz domownicy. W swoim domu powinniście czuć się swobodnie i z przyjemnością do niego wracać. Jak sprawić, żeby nabrał charakteru oraz oryginalnego smaku?

         Jednym z pomysłów na dekorację ścian, są plakaty lub obrazy. Z pewnością pamiętasz, jak będąc dzieckiem, na Twojej ścianie wisiał ulubiony Ricky Martin albo inna popowa gwiazda. Pokój wydawał Ci się miejscem z duszą, w którym możesz napawać się widokiem uwielbianego przystojniaka lub pięknej aktorki. Nie polecamy wieszania podobizn gwiazd na ścianach, ale możesz spodobają Ci się motywacyjne plakaty? Nabierzesz sił do działania za każdym razem, kiedy na nie spojrzysz. Wolisz zabawne sentencje? Z pewnością rozbawią nie tylko Ciebie, ale również Twoich gości.

         Fototapety to kolejny hit, który podbija ściany większości domów. Za ich sprawą możesz całkowicie odmienić wnętrze i nadać mu taki charakter, jaki tylko chcesz. Jesteś miłośnikiem krajobrazów? Codziennie możesz spoglądać na ośnieżone szczyty gór oraz przepiękną Sekwanę. Góry sprawdzą się zwłaszcza, jeśli lubisz tematycznie urządzać wnętrza. Na zimę będą jak znalazł. Nie tylko za oknem poczujesz odrobinę mroźnego ale i pięknego klimatu. Pomysł skierowany jest zwłaszcza dla miłośników nart oraz górskich wspinaczek.

         Również podróżnicy znajdą coś dla siebie. Kto nie chciałby codziennie spacerować po brukowanych uliczkach Barcelony? A może pragniesz budzić się nad brzegiem szumiącego, afrykańskiego morza? Masz wiele własnych zdjęć z podróży, którymi chciałbyś się pochwalić? Do dzieła! Wystarczy zdecydować się na fototapetę na zamówienie i dostarczyć wysokiej jakości zdjęcia.

         Co powiesz na efekt 3D w swoim wnętrzu? Trójwymiar dopiero wkracza na rynek, ale już znalazł swoją wierną grupę odbiorców. Efekt optycznie powiększa pomieszczenie oraz sprawia wrażenie przestronności. Najciekawsze są geometryczne wzory, od których aż mieni się w oczach. Polecamy jednak, przykleić je na pojedynczą ścianę. Nie chcesz przecież przesadzić i zmęczyć swojego wzroku.

         Marzysz o czymś, co możesz mieć tylko na chwilę albo na dłużej, w zależności od humoru i pomysłu? Świetnym rozwiązaniem są naklejki na ścianę. Spodobają się zwłaszcza pociechom, które mogą udekorować swój pokój, jak tylko chcą. Ogromną popularnością cieszy się miarka, dzięki której zobaczysz, jak szybko rośnie Twoje dziecko. Zwłaszcza, jeśli nawiązywać będzie do jego ulubionej bajki. Nie tylko sprawdzi się praktycznie, ale również będzie ładnie wyglądać wśród, rozrzuconej po podłodze, sterty zabawek.

        

        

 

Zaloguj się, by skomentować