Produkty, które podkreślą walory wiosennego wnętrza

Wszyscy zachwycają się krokusami, które wystają spod ziemi. Spraw, aby również Twoje wnętrze nabrało przedwiosennej aury. W jaki sposób? Wystarczy, że wykorzystasz w tym celu trzy sprawdzone produkty. W takim akompaniamencie wiosna nie tylko pojawi się za oknem, ale również w Twoich czterech kątach.

 

 

Czujesz już tę wiosenną woń? Nic tak pięknie nie pachnie, jak kwiaty i powietrze, w którym czuć już wiosnę. Nabierasz więcej energii do działania, a razem z nią pojawił się pomysł na przeprowadzenie drobnych zmian w swojej przestrzeni? To doskonała myśl! Dzięki temu sprawisz, że wiosna zagości również do Ciebie, aby sprawiać Ci przyjemność podczas codziennych obowiązków. W końcu kolorami, które z nią się kojarzą, są soczyste zielenie, jaskrawe żółcie, krokusowy fiolet. Czyż to nie idealne barwy, które podkreślą nie tylko charakter Twojego domu,  ale także Twój?

Aby przywołać wiosnę do swojego pomieszczenia, wystarczy wykorzystać 3 proste produkty, które jednocześnie sprawią, że wnętrze nabierze magii i świeżości.

 

  1. Nadejście wiosny to idealny moment na wykorzystanie motywów kwiatowych. Uwielbiasz je na swoich codziennych sukienkach? W takim razie niech pojawią się również, jako dekoracja Twojego wnętrza. Co powiesz na niebanalne tapety z motywem delikatnych kwiatów lub poszwy na poduszki? Taka dekoracja sprawia, że pomieszczenie staje się znacznie bardziej przytulne i delikatne. Idealne dla każdej kobiety, ponieważ pozwala na aranżację zarówno klasyczną, jak i w stylu ogromnie nowoczesnym w połączeniu ze złotem, srebrem, czy modną miedzią. Motywy kwiatowe świetnie prezentują się także w połączeniu z drewnem. Dzięki niemu przestrzeń sprawi wrażenie ciepłej i kobiecej.

 

  1. Wiosnę pięknie przywołują nie tylko soczyste kolory, ale także pastelowe dodatki. Pięknie wyglądają zarówno w wersji minimalistycznej, jak i maksi. Co powiesz na odświeżenie ścian i nadanie im delikatnego, różowego koloru? Jeśli to Cię nie przekonuje, postaw na dodatki. Wiele kanap ma możliwość zakupu nowych poszew, a do pastelowego wnętrza pięknie będzie pasował równie pastelowy dywanik. Obecnie popularne jest połączenie bieli, delikatnego różu i odrobiny szarości. Co Ty na to?

 

  1. Często to również meble kuszą, aby je odrestaurować. Nie musisz wydawać na to wielu pieniędzy. Wystarczy, że do ich odnowy zastosujesz ciekawe tapety, które posłużą jako ozdoba. Możesz nimi wykończyć fronty swoich mebli, lub stworzyć ich nowy wygląd. Wyjątkowo będą prezentować się soczyste kolory materiałów lub, wprost przeciwnie, intrygujące wzory.

Zaloguj się, by skomentować