Sztuka na fototapecie – najlepsze produkty dla estetów

Idealne wnętrze powinno odzwierciedlać charakter i upodobania właściciela. W końcu nic nie mówi tyle o człowieku, co miejsce, w którym spędza większość swojego czasu. Jesteś typem artysty i marzysz, aby Twoje „cztery kąty” również takie były? W takim razie przedstawiamy Ci adekwatne do oczekiwań fototapety, które cechują się świetną jakością i przystępną ceną.

 

w1

 

Aranżacja artystycznej ściany to nie lada wyzwanie, ale także prosta droga do nietuzinkowego wnętrza. Nie potrzebuje wielu dodatków, aby prezentowała się oryginalnie, wyszukanie i – przede wszystkim – stanowiła kluczową dekorację pomieszczenia. Motyw szeroko rozumianej sztuki sprawia, że Twoje „cztery kąty” stają się niebanalne, a ona sama jest wystarczającą dekoracją. Doskonale sprawdzi się w połączeniu z minimalistyczną stylistyką, która utrzymana będzie w delikatnych, jasnych kolorach. Zarówno tapeta, jak i fototapeta, posiada szeroką gamę wzorów i kolorów, które mogą zadbać o dekorację Twojej przestrzeni. Wnętrze utrzymane w biało – szarych barwach pięknie będzie się komponowało ze zdobioną, złotą (foto)tapetą. Zwłaszcza, jeśli będzie bogata w ornamenty rodem z pałacu. Idąc tropem popularnych ostatnio "królewskich seriali", obecnie jest to jeden z najpopularniejszych rodzajów rozwiązań na ścianę. Na Twoje szczęście, nie każdy zdobywa się na odwagę takiego ozdobienia swojego wnętrza. Dzięki temu masz szansę stać się prekursorem wśród swoich znajomych. Może kogoś zainspirujesz? Taką fototapetę warto połączyć z dodatkami w podobnej kolorystyce. Oczywiście, również tutaj nie ma co popadać w przesadę. Pozłacane nogi od stołu czy wazon z ulubionymi kwiatami, sprawią że pomieszczenie stanie się spójne i bardzo nowoczesne. Jeśli dodasz do tego odrobinę koloru bordowego na kanapowych poduszkach i miękkim dywaniku pod stolikiem kawowym, uzyskasz bardzo ekskluzywny efekt.

 

w2

 

Pamiętajmy, że sztuka to nie tylko kultury innych krajów, ale także na przykład geometria. To doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto posiada własną pracownię i lubi otaczać się deseniami, które będą pobudzać wyobraźnię. Geometryczne wzory, niebanalna kolorystyka, efekt odbicia lustrzanego, rozmycia. Te i wiele innych możliwości masz do wyboru, jeśli zdecydujesz się na artystyczną fototapetę. Jej plusem jest fakt, że bardzo łatwo możesz ją zmienić. Wystarczy kilka ruchów ręką i na Twojej ścianie może pojawić się malowidło Banksy’ego czy uliczne graffiti.

 

w3

 

 

Artystyczne (foto)tapety z pewnością nie są dla każdego. Jednak u każdego wywołają domową rewolucję. Jeśli boisz się ryzyka, postaw na coś delikatnego, co ożywi wnętrze a Tobie pozwoli nabrać odwagi do zmian. W końcu to tylko ściany.

Zapisz

Zapisz

Zaloguj się, by skomentować